VYBAVENÍ VILY

Přízemí: 
Velký obývací pokoj se satelitní TV, krbem a rozkládací velkou pohovkou, který lze využít jako samostatný pokoj. 1x ložnice s manželskou postelí a samostatnou postelí, 1x ložnice s manželskou postelí, 1x koupelna, 1x samostatné WC, kuchyň s jídelnou (vybavení: elektrický sporák s troubou, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, myčka nádobí, presso DolceGusto.

První nadzemní podlaží:
 

1x ložnice s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem, 1x ložnice s manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem, 1x koupelna s WC, kuchyňský kout.

Sklep:
 

Garáž, společenská místnost, sauna pro 6 osob, úschovna kol a lyží. 

Doporučení: 
Pro pohodovou týdenní dovolenou bez omezení doporučujeme obsazenost vily 11osob, více po předchozí domluvě. V celém domě je k dispozici bezdrátový Wifi internet.

PRONÁJEM SOUKROMÉ VILY NA LIPNĚ / PODMÍNKY REZERVACE


CO JE V CENĚ PRONÁJMU VILY
V ceně pronájmu vily je zahrnuto kompletní vybavení vily, spotřeba vody, připojení k internetu.

CO NENÍ V CENĚ PRONÁJMU
Spotřeba elektrické energie, která se účtuje dle skutečnosti po odečtu elektroměru nad 50 KWh / cena 5,- Kč/kWh. V zimních měsících může být požadována záloha na elektrickou energii na týdenní pobyt 3000Kč. V případě potřeby můžeme zprostředkovat závěrečný úklid, dřevo do venkovního a vnitřního krbu... Pes za příplatek 400 Kč/týden (po domluvě). 

PODMÍNKY PRONÁJMU SOUKROMÉ VILY

Vilu je možné rezervovat na pobyty již od 2 nocí. Standartní začátek týdenního pobytu je sobota (u prodlouženého víkendu pátek), ale po dohodě lze domluvit i jiný den nástupu. Rezervace pronájmu je platná po zaplacení zálohy 50% převodem na bankovní účet. Zaplacení zálohy 50% očekáváme do 5dnů od objednávky, pokud není domluveno jinak. Celý pobyt musí být uhrazen nejpozději 5dnů před příjezdem. V případě dlouhodobějších pronájmů než-li je jeden týden, se cena a podmínky domlouvají individuálně.

DŮLEŽITÉ INFORMACE !!!

Check-in a předání klíčů: Pokud jste při provádění rezervace neuvedl/a čas svého příjezdu, kontaktujte nás telefonicky a potvrďte čas svého příjezdu. Díky tomu budete mít jistotu, že na Vás bude na místě někdo čekat v domluvený čas. Při příjezdu na místo prosíme kontaktujte správce objektu na tel.: 728 515 170. Správce Vám předá klíče a poskytne veškeré důležité informace týkající se pobytu ve vile.

CENÍK PRONÁJMU VILY

Soukromá vila na Lipně je ideální pro pobyt max. 11 osob (více osob po předchozí domluvě). Hlavní letní sezóna je od 1.6. do 30.9., hlavní zimní sezóna od 18.12. do 25.3.

Cena letní prázdniny na 1 týden: 23 500 Kč / týden

Cena hlavních sezón (mimo letních prázdnin) na 1 týden: 21 000 Kč / týden
Vedlejší sezóna na 1 týden: 18 000 Kč / týden
Vratná kauce na dům 3000 Kč
-------------------------------------------------------------------
Cena hlavních sezón na víkend: 10 000 Kč / víkend
Vedlejší sezóna na víkend: 7 000 Kč / víkend
Vratná kauce na dům 3000 Kč


© VILA LIPNO, Hůrka 35 / Černá v Pošumaví / Lipno / ubytování na Lipně / pronájem domu na Lipně
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!